Mysterious night school
Здравейте!
Добре дошли в първия Роул плей форум по двете поредици "Домът на Мрака" на П.С. Каст и Кристин Каст и "Паднали ангели" на Лорън Кейт.
За да използвате пълнокачествено форума ни,натиснете регистрация.След това си направете герой и преди да започнете играта ви молим да се запознаете с правилата!След това забавлението е гарантирано!
И приятно прекарване в "Мистеризното нощно училище" !!!

Mysterious night school

Първият РП форум в България съчетаващ ангели и вампири

ИндексPortalКалендарВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиРегистрирайте сеВход
Времето
Click for Лос Анджелис, California Forecast
Latest topics
» Героя на Алис Доун
Чет Дек 23, 2010 12:46 am by Алис Доун

» Нико Корели
Вто Ное 30, 2010 1:46 am by Jennifer Love Hewitt

» Роузмари-Серена Вероника Хатауей
Вто Ное 30, 2010 1:40 am by Jennifer Love Hewitt

» Aшли Торес
Нед Окт 17, 2010 9:35 pm by Jennifer Love Hewitt

» Нашите приятели
Нед Окт 17, 2010 5:22 am by Изабела ДеВил

» Съни Джанг
Пон Сеп 27, 2010 7:42 pm by Jennifer Love Hewitt

» Коридорите
Сря Сеп 22, 2010 8:41 pm by Елена Гилбърт

» Подписа или аватара
Сря Сеп 22, 2010 8:02 pm by Елена Гилбърт

» Фоае
Сря Сеп 22, 2010 7:01 am by Елена Гилбърт

Share | 

При Еня

Go down 
АвторСъобщение
Jennifer Love Hewitt
Висша жрица,преподавател по актьорско майсторство
Висша жрица,преподавател по актьорско майсторство

Брой мнения : 176
Birthday : 18.09.1985
Местожителство : Лос Анджелис

ПисанеЗаглавие: При Еня   Пон Юни 14, 2010 9:13 pm

My body won't be with you all the time, but you'll always have my heart. I'm your warrior, remember?

Airy light of the moon
Mystery of the deep earth
Power of the flowing water
Warmth of the burning flame
In Nyx's name we call to thee...
Върнете се в началото Go down
http://mysteriousnightschoo.bulgarianforum.net
Елена Гилбърт

Брой мнения : 49

ПисанеЗаглавие: Re: При Еня   Нед Сеп 05, 2010 9:31 pm

Намръщих се към Деймън,първо на пияницата и после за това,че когато бях успяла да извадя картата от минятюрното джобче за карти,вече беше късно.
-Добре не ме бии-казах му и я прибрах бързо,забелязала убийствения му поглед,но се засмях.Този път я сложих в по-голямо джобче събираше се до мобилния ми.
-Хубаво отиваме да ядем-казах все едно бях детенце,което ще го заведат в сладкарница,а Деймън се засмя.Придържаше ме и продължи да ме държи,докато седна на предната седалка в колата му.
-Мамка му-изругах,той се бе навел,да ми помогне и аз си тряснах главата в рамото му.
-Добре ли си?-попита сериозно и по гласа му различих,че едва сдържа смеха си.
-Супер съм батмане,можеш да подкараш ...-замислих се.
-Батмобила-довърши той мисълта ми,но го каза въпросително.
-Да именно-засмях се и пуснах челото си,добре бях,малко ме болеше,но поне нямаше да има синки...
Малко след акто тръгнахме се наложи да слезна.
-Ще ходя боса-заявих,с тези токчета не ми беше удобно докато съм пияна.
-Както кажеш-съгласи се Деймън.Оставих обувките си в колата и се зарадвах на портегнатата ръка,иначе нямаше да успея да слезна като нормалните.
Добре вече нямаше ли да изтрезнея?!
Деймън Салваторе

Брой мнения : 54
Birthday : 19.12.1991

ПисанеЗаглавие: Re: При Еня   Нед Сеп 05, 2010 9:39 pm

Придържах Елена докато влезем вътре, защото не ми се искаше да се озове на земята. Не за друго, просто нямаше да мога да сдържа смеха си и после щях да си заслужа боя от разярената, пияна и ядосана мацка, т.е. Елена.
Влязохме в малката закусвалня и седнахме на една по-отдалечена маса.
- Какво ще искате сладури? - попита ни сервитьорката.
Беше жена на около 30 с една широка усмивка, но никак приветливо моляскане на дъвка.
- Един чийзбургер с картовки, чисто дълго кафе, кола и чийзкейк. - поръчах й.
Елена гледаше кутията за салфетки, острани на която беше огледало и се смееше.
- За нея като за начало кафе...
Елена Гилбърт

ПисанеЗаглавие: Re: При Еня   Нед Сеп 05, 2010 9:43 pm

-Виж-бутнах към него кутията със салфетки.
-О не чакай-сетих се и се преместих до него,направих го така,че да виждам неговото лице,това означаваше,че той вижда моето.
-Не е ли забавно?-попитах като някое малко хлапе.
-О да и сметана,половин,вие донесете цяла,а ние ще се оправим- каза Деймън,сдържащ смеха си,което май означаваше,че той ще трябва да се оправя,отново прихнах,преместих се на мястото си срещу него.
-След малко ще ми мине-уверих го,но се засмях отново.
-Искам палачинка-казах като ударена,когато се сeтихза палачинката.
-Солена палачинка без никакво месо обаче-намръщих се лесно.Колкото и да бях mrяна,нямаше да ям разни печени животни иъл...И не прекалявайте със сиренето,не го обичам-мирише гадно помислих си и тоново се намръщих
Деймън Салваторе

ПисанеЗаглавие: Re: При Еня   Нед Сеп 05, 2010 9:49 pm

- Донесете й едно много шоколадово парче торта. - добавих по-тихо, но Елена ме чу и прихна.
Поклатих глава, как можеше да се напие толкова лесно?! Изгълтах 3 бутилки текила и една водка, а се чувствах иделано...като първия човек или както там беше израза.
Сервитьорката малко стреснато се отдалечи и на няколко пъти се обръщаше заради силния смях на Елена. Моя също се чуваше, ама то заради Ел, тя ме забавляваше.
Елена Гилбърт

ПисанеЗаглавие: Re: При Еня   Нед Сеп 05, 2010 10:00 pm

Не можех да спра да се смея,а Деймън правеше разни физономии,с които въобще не ме улесняваше.
Зарадвах се,че съм с панталонки и че съм боса,качих краката си на диванчето и седнах върху тях.
-Много по удобно-убедих Деймън,който се засмя отново и смеха му,ме накара и аз да се засмея.
-Трябва да спрем,наиситна искам да хапна поне малко от палачинката си,преди да ни изгонят-и двамата се огледахме,като се имаше на предвид,че беше късно и нямаше други клиенти,нямаше защо да ни гонят и прихнахме.
Донесоха кафето,Деймън придърпа моето към себе си сам се зае с половината сметана и ме накара да се засмея тихо.
-Благодаря ти,ти си незаменим-намигнах му и отпих с удоволствие то топлото кафе,с половин сметана и разбъркана от Деймън.
Деймън Салваторе

ПисанеЗаглавие: Re: При Еня   Нед Сеп 05, 2010 10:35 pm

- Ще го запомня и ще ти го натяквам когато започнеш да ме обиждаш. - засмях се и отпих от своет кафе, а след това примляснах леко.
- Случайно да ви се намира канела? - провикнах се, при което Елена се задави и прихна отново. - Какво?! - попитах я. - Ужасно е, може поне да му поправя вкуса с малко канела. - свих рамене.
Сервитьорката ми донесе чийзбургера и останалата част от поръчката, както и тази на Елена. А след това демонстративно ми подаде в ръката пакетче канела.
- Благодаря. - отвърнах й с една престорена усмивка. - Някой ден ще се върна само за да те убия. - поклатих глава.
Елена Гилбърт

ПисанеЗаглавие: Re: При Еня   Нед Сеп 05, 2010 10:40 pm

Сервитьорката ни се оттегли от масата препаъвайки се,опитваше се да бъде бърза...А аз съм била пияна?!
-Не смятам да те убиждам-намръщих се връщайки се към темата му и той прихна.
-Ще видим утре-поправи ме с една от неговите усмивки.
-Ако се държиш така ти обещавам,че няма-казах му.
-Виж даже вече мога да ходя-изправих се като първия идиот ,но му докаах,че не залитам и се движа в едната редичка на плочките,е бях боса,но какво пък?
-Така,че съм по-сериозна от перди малко-казах му стоварвайки се на мястото си,заех се с палачинката.Която беше също топла и много вкусна.
Деймън Салваторе

ПисанеЗаглавие: Re: При Еня   Нед Сеп 05, 2010 10:48 pm

- Малко се съмнявам, ама да видим. - казах замислено и се засмях на "убийствения" поглед който ми метна.
Заех се с яденето си, което не беше особено вкусно, но щях да го преживея. Обикновенно бях страшно капризен откъм храна и никой не можеше да ми угоди напълно на вкуса.
- После към дома, нали? - попитах я.
Елена Гилбърт

ПисанеЗаглавие: Re: При Еня   Нед Сеп 05, 2010 10:57 pm

-Да,не искам незаменимия ми Деймън да се изпече или нещо-намръщих се не бях сигурна какво става с новаците вамипир на слънцето,всъщност не се бях интересувала чак толкова от тях...Моя грешка.
Той се засмя и поклати глава,тип "ти си неспасяема...сериозно"
-Знаеш ли какво има ново правило в правилника на Елена
-И то е?-поита той и повдигна едната си вежда,усмихвайки се криво.
-Ами "Можеш да кажеш майнат му на Елена не бива да се напива,ако си в компания с Деймън"
И двамата се засмяхме.
Деймън Салваторе

ПисанеЗаглавие: Re: При Еня   Нед Сеп 05, 2010 11:01 pm

- Това трябваше да значи "с други думи имам ти доверие, че ще ме заведеш жива до дома и няма да се възползваш от състоянието ми". - засмях се. - Или нещо такова. - добавих и се засмях отново.
Отпих от кафето, което беше станало доста по-поносимо с канелата или поне най-малко имаше страхотен аромат.
- И аз имам нова правило. - каза й, а тя ме погледна. - "Елена ще пие кафе с половин сметана и малко канела, защото Деймън така казва" - заявих и се засмях.
Сложих малко канела в кафето й и го разбърках.
- Опитай...
Елена Гилбърт

ПисанеЗаглавие: Re: При Еня   Пон Сеп 06, 2010 12:42 am

-Ако не ми хареса правилото се отменя-пердупредих го и за моя изненада той кимна.
Отпих малко.А после отпих и по-голяма грлътка.
-Вкусно е наиситна,може би не съм свикнала така просто,но иначе ми допада-усмихнах му се като първия идиот.
Погледна ме всякаш ми казваше "нали ти казах".
-Искаш ли палачинка-почти му набутах парчето,което бях отрязала в устата му.Преди да го донабутам,той доброволно се съгласи.
-Добра е само..
-Не го казвай,наиситна не понасям месо,като се естя колко миришат животните и иъл-казах и потръпнах леко.
Деймън Салваторе

ПисанеЗаглавие: Re: При Еня   Пон Сеп 06, 2010 5:23 am

Засмях се.
- Друго мислех да кажа. - засмях се отново. - Малко е сурова, трябваше да се попрепече малко повечеко. - казах кимайки.
Елена ме погледна тип "голям кулинар се извъди"...ако имаше начин да се погледне по този начин де.
- Капризен съм от към храна, никъде не могат да ми оцелят вкуса. Единствено в Дома се доближават до идеалното, но не напълно.
Елена Гилбърт

ПисанеЗаглавие: Re: При Еня   Пон Сеп 06, 2010 5:41 am

-Да,в дома храната е хубава-казах размахвайки с вилицата си и умувайки над думите му.
Деймън кимна.Отпих от кафето си и го наблюдавах .
-Твоята мацка ако екулинар,ще се порзва с някакви привилегии сигурно-засмях се,продължавах да размахвам с вилицата си и Деймън хвана ръката ми,разтвори пръстите ми и вилицата падна,докосна я леко всякаш ми обясняваше "остави я там докато не спреш да ми разказваш за разни неща ".
И двамата се засмяхме,а аз погледнах към вилицата.Вдигнах чашата с кафето с двете си ръце и отпих малко.
Деймън Салваторе

ПисанеЗаглавие: Re: При Еня   Пон Сеп 06, 2010 5:47 am

- Всъщност всичките ми мацки са с превилегий...е добре де не всички имам си тайни скрити в ръкавите, които не са за всички. - усмихнах се криво, а малко след това се засмях.
- Освен това никой не може да угоди на вкуса ми, обеден съм в това. - кимнах леко и отново се засмях.
- Между другото в момента имаш превилегията да си ми приятелка, без бенефитс, такава приятелка вече си имам. - засмях се за пореден път.
Елена Гилбърт

ПисанеЗаглавие: Re: При Еня   Пон Сеп 06, 2010 5:59 am

-Аз,определено не искам да я замествам-казах му серизоно и защото си нямах вилица за размахване се почувствах глупаво с размахващия се показалец.
Отпих отново от кафето си.
-Канелата определено си я бива.
Погледнах навън,скоро наистна щеше да се съмне.
-Хайде миличък,наистна не мисля да те изпържа или там каквото ще ти стане,а и ти трябва да караш,все още не съм в състояние за това.
Той се засмя и аз му намигнах.Деймън плати сметката ивъобще не ми позволи да допаря до чантичката си чак докато не излезнахме...
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: При Еня   

При Еня
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Mysterious night school :: Градове :: Лос Анджелис-
Идете на: