Mysterious night school
Здравейте!
Добре дошли в първия Роул плей форум по двете поредици "Домът на Мрака" на П.С. Каст и Кристин Каст и "Паднали ангели" на Лорън Кейт.
За да използвате пълнокачествено форума ни,натиснете регистрация.След това си направете герой и преди да започнете играта ви молим да се запознаете с правилата!След това забавлението е гарантирано!
И приятно прекарване в "Мистеризното нощно училище" !!!
Mysterious night school
Здравейте!
Добре дошли в първия Роул плей форум по двете поредици "Домът на Мрака" на П.С. Каст и Кристин Каст и "Паднали ангели" на Лорън Кейт.
За да използвате пълнокачествено форума ни,натиснете регистрация.След това си направете герой и преди да започнете играта ви молим да се запознаете с правилата!След това забавлението е гарантирано!
И приятно прекарване в "Мистеризното нощно училище" !!!
Mysterious night school
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterious night school

Първият РП форум в България съчетаващ ангели и вампири
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Времето
Click for Лос Анджелис, California Forecast
Latest topics
» Героя на Алис Доун
Бар  "Силует" EmptyЧет Дек 23, 2010 12:46 am by Алис Доун

» Нико Корели
Бар  "Силует" EmptyВто Ное 30, 2010 1:46 am by Jennifer Love Hewitt

» Роузмари-Серена Вероника Хатауей
Бар  "Силует" EmptyВто Ное 30, 2010 1:40 am by Jennifer Love Hewitt

» Aшли Торес
Бар  "Силует" EmptyНед Окт 17, 2010 9:35 pm by Jennifer Love Hewitt

» Нашите приятели
Бар  "Силует" EmptyНед Окт 17, 2010 5:22 am by Изабела ДеВил

» Съни Джанг
Бар  "Силует" EmptyПон Сеп 27, 2010 7:42 pm by Jennifer Love Hewitt

» Коридорите
Бар  "Силует" EmptyСря Сеп 22, 2010 8:41 pm by Елена Гилбърт

» Подписа или аватара
Бар  "Силует" EmptyСря Сеп 22, 2010 8:02 pm by Елена Гилбърт

» Фоае
Бар  "Силует" EmptyСря Сеп 22, 2010 7:01 am by Елена Гилбърт


 

 Бар "Силует"

Go down 
3 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Jennifer Love Hewitt
Висша жрица,преподавател по актьорско майсторство
Висша жрица,преподавател по актьорско майсторство
Jennifer Love Hewitt


Брой мнения : 176
Birthday : 18.09.1985
Join date : 07.06.2010
Age : 38
Местожителство : Лос Анджелис

Бар  "Силует" Empty
ПисанеЗаглавие: Бар "Силует"   Бар  "Силует" EmptyЧет Авг 26, 2010 9:52 pm

Бар  "Силует" Home1

Намира се на центара на ЛА,хората ходят там да удавят мъката си или пък на срещи,може да отидете и с компания и да си искарате забавно е гарантирано...
Върнете се в началото Go down
https://mysteriousnightschoo.bulgarianforum.net
Деймън Салваторе

Деймън Салваторе


Брой мнения : 54
Birthday : 19.12.1991
Join date : 29.07.2010
Age : 32

Бар  "Силует" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Силует"   Бар  "Силует" EmptyНед Авг 29, 2010 10:58 pm

За мен "разходка из града", означаваше да отида в "Силует" и да се натряскам много жестоко, а после да не помня какво е станало.
Накрах Елена да отидем там, не ми се разхождаше безцелно по улиците, а и успях да я обедя, че нямам задни мисли...не че нямах де.
- Шот текила, 10. - казах на бармана, а той кимна и нареди чашките пред мен, мина с бутилката върху тях и ми остави чинийка с лимончета.
- А за красавицата? - подпря се на бара пред нея.
Сега пък и я сваляше.
- Кофти начало за свалка. - засмях се и обърнах няколко шота.
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт

Елена Гилбърт


Брой мнения : 49
Join date : 25.08.2010
Местожителство : Лос Анджелис

Бар  "Силует" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Силует"   Бар  "Силует" EmptyПон Авг 30, 2010 5:14 am

-Много правилно ти отбелязаха,червена точка войнико-просто на такъв ми заприлича,а червената точка означаваше оут от играта,но той реши,че е бонус или нещо,защото се усмихна глупаво.
-Ще ми сипеш ли една водка..чиста и престани да се усмихваш така,прави те още по-замислих се,не трябваше да съм прекомерено злобна-е парви те още по невменяем,сега водката ако обичаш-усмиханх му се ангелски,в буквалния смисъл...
-Не знаех,че си падаш по грубата игра-погледнах го умно,няма що.
-Без задни мисли Деймън,не забравяй-той просто се усмихна,всякаш го бях попитала "ще се отбиеш ли в стаята ми"
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе

Деймън Салваторе


Брой мнения : 54
Birthday : 19.12.1991
Join date : 29.07.2010
Age : 32

Бар  "Силует" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Силует"   Бар  "Силует" EmptyПон Авг 30, 2010 5:51 pm

- Няма задни мисли. - отвърнах и се усмихнах.
Е добре де усмивката ми всъщност крещеше "задни мръснишки мисли", но това беше дург въпрос. Така или иначе нямах намерение да я напия и да я замъкна в стаята си.
- Водка за красавицата. - усмихна й се барманчето, а аз изпуфтях.
- Не, сериозно. - казах му, а той ме погледна. - Първо дори не знаеш как да подходиш към момиче и второ, тя те резна пич оттегли се. - поклатих глава и обърнах три шота.
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт

Елена Гилбърт


Брой мнения : 49
Join date : 25.08.2010
Местожителство : Лос Анджелис

Бар  "Силует" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Силует"   Бар  "Силует" EmptyПон Авг 30, 2010 5:55 pm

Засмях се,просто не сдържах смеха си,обичах да се държа гадно...Деймън ме пгледна като,че ли малко изненадан.
-Ти,не ми действаш добре-казах му,това си беше така,а след това и за да го докажа изгълтах водката си.
-Ще ми сипеш ли още една?-бутнах чашата си към бармана и този път пропуснах да му се усмихна.
-Често ли идваш тук?-попитах Деймън,всъщност бях идвала няколко пъти,но май не го бях засичала...
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе

Деймън Салваторе


Брой мнения : 54
Birthday : 19.12.1991
Join date : 29.07.2010
Age : 32

Бар  "Силует" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Силует"   Бар  "Силует" EmptyПон Авг 30, 2010 6:00 pm

- Това му е втори дом. - отговори вместо мен някакъв женски глас, а след това усетих ръка да минава по гърба ми. - Здрасти Дейм. - целуна ме по бузата.
Отдръпнах се да я погледна и присвих очи...как ли й е името? Веднага започнах да прехвърлям имената на танцьорките в бара, но реално знаех само две имена, но на кои от всичките 10 танцьорки кой знае.
- Здравей...
- Келси. - помогна ми тя.
- А да, Келси. - усмихна се. - Ръчичката ти ми пречи. - казах й, а тя се дръпна като попарена.
- Ще се видим после. - намигна ми и ми бутна една салфетка.
- Курви от път и над път. - измърморих и бутнах салфетката с номера и адреса й настрани.
Обърнах се към Елена.
- Да, често идвам тук.
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт

Елена Гилбърт


Брой мнения : 49
Join date : 25.08.2010
Местожителство : Лос Анджелис

Бар  "Силует" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Силует"   Бар  "Силует" EmptyПон Авг 30, 2010 6:10 pm

Засмях се.
-Беше готина,възползвай се,мога да се прибера и сама-казах му съвсем сериозно,така щях и да пропусна раздялата ни в училище,където със сигурност няколко пъти щях да му напомням,че нямаше задни мисли.
Зачаках отговора му като отпих от току що сервираната ми водка.Откраднах си една текила от тези пред Деймън,всъщност му откраднах последната текила,после си взех лимонче и стиснах малко очи,обожавах вкуса на лимончето след текилата.
-Ще донесеш ли още текила-заговорих на бармана,но гледах извинително "гневния" поглед на Деймън.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе

Деймън Салваторе


Брой мнения : 54
Birthday : 19.12.1991
Join date : 29.07.2010
Age : 32

Бар  "Силует" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Силует"   Бар  "Силует" EmptyПон Авг 30, 2010 6:19 pm

- Деймън има 2 правила. - казах й уж строго. - Деймън не дели мацки и Деймън не дели алкохол. - добавих.
По дяволите защо говорех за себе си в трето лице? Ох, Никс звучах като идиот.
- 10 шота текила. - поръчах на барманчето и си взех лимонче. Не им бях фен, затова и чинийката ми седеше пълна, просто предпочитах да ми гори гърлото от текилите.
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт

Елена Гилбърт


Брой мнения : 49
Join date : 25.08.2010
Местожителство : Лос Анджелис

Бар  "Силует" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Силует"   Бар  "Силует" EmptyПон Авг 30, 2010 6:51 pm

-Моите парвила са три-засмях се и той ме погледна въпросително-не току що станаха четри.
-Елена не прави тройки с две момичета,Елена не дели момче и Елена не трябва да се натряска,а най-новото е Елена няма да слуша Деймън и неговите правила-намигнах му и се усмихнах малко лукаво.
-Вземи си първата текила,за да не ти открадна гаджето-засмях се и поклатих леко глава,Деймън и гадже звучаха като все едно някой да твърди,че Африка е в Европа,какво сравнение няма що...
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе

Деймън Салваторе


Брой мнения : 54
Birthday : 19.12.1991
Join date : 29.07.2010
Age : 32

Бар  "Силует" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Силует"   Бар  "Силует" EmptyПон Авг 30, 2010 7:07 pm

- Няма да ми взимаш текилите. - тропнах като малко дете в детска градина, на което друго дете му взима играчката.
- Сериозно, поръчай си ще си направим едно състезание. - замях се и дадох знак на барманчето да налее и на нея 10 шот текила.
Той ме гледаше няколко секунди пред да предпримеме нещо.
- Хайде бързо, давай, давай. - подканих го сякаш беше конче, за което бе наложително да го потбутнеш за да тръгне.
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт

Елена Гилбърт


Брой мнения : 49
Join date : 25.08.2010
Местожителство : Лос Анджелис

Бар  "Силует" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Силует"   Бар  "Силует" EmptyПон Авг 30, 2010 7:36 pm

Започнах да се смея.
-Понякога си голям дечко-потупах го по гърба тип "неспасяем случай си" и Деймън също се засмя.
-И искаш да кажеш,че ще рискуаш да те бие момиче?-попитах го предизвикателно,естесвено че блъфирах,можеше да не съм като момичетата новаци и да съм по-бърза,но няма как да е меря с Деймън,особено по бързина на пиене на текила.
-Ще поема риска,да-каза замислено той и ме гледаше с няккава искрица в очите си,даволита може би беше точното определение.
-Старт-каза барманчето и двамата с Деймън го погледнахме тъпо.
Без да отброяваме на глас започнахме по едно исъщо време с първата текила.Когато той тупна на масата десетата чашка и я остави обърната,аз все още бях на осмата.
-Добре,честито-засмях се и стиснах ръката му спортсменски.
-А аз ако не престана ще пресека правилото си "Елена не трябва да се натряска" и тогава Деймън ще получи ново правило "Деймън никога повече няма да напива Елена"
И двамата се засмяхме,беше тъпо да говорим в трето лице за себе си,но на нас ни беше забавно...


Последната промяна е направена от Елена Гилбърт на Пон Авг 30, 2010 8:21 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе

Деймън Салваторе


Брой мнения : 54
Birthday : 19.12.1991
Join date : 29.07.2010
Age : 32

Бар  "Силует" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Силует"   Бар  "Силует" EmptyПон Авг 30, 2010 8:14 pm

- Деймън ще си помисли за това последното. - кимнах леко замислено и показах на барманчето празните ми чаши подканвайки го да ми сипе още шотове...с които щяха да станат 30...е чувствах се добре, така че нямаше да се откажа от пиенето.
Елена се засмя и ме удари по рамото.
- Шшт, алоооо... - погледнах я "лошо". - Елена не трябва да бие Деймън.
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт

Елена Гилбърт


Брой мнения : 49
Join date : 25.08.2010
Местожителство : Лос Анджелис

Бар  "Силует" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Силует"   Бар  "Силует" EmptyПон Авг 30, 2010 8:26 pm

-Аз това правило не съм го чувала,съчини си го току що-казах му сериозно,но ефекта се развали защото се засмях.
-И аз искам текила,войниче-това вече официално бе новият му прякор,а дори не носеше камуфлажни дрехи...
Той постави десет чаши и пред мен и сипа едновремено минавайки с дев бутилки над чашите наредени пред двама ни.
-Това е последното,което Елена пие,защото Елена ще се натряска,а не иска да го прави в компанията на Деймън,не го приемай много навътре-казах му с лека усмивка,а той просто ми се засмя.
Въобще не се състезавах този път,просто изпих пет текили,наведнъж,защото така ми дойде отвътре.Мушнах едно лимонче в устата си,наслаждавайки се на вкуса...
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе

Деймън Салваторе


Брой мнения : 54
Birthday : 19.12.1991
Join date : 29.07.2010
Age : 32

Бар  "Силует" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Силует"   Бар  "Силует" EmptyПон Авг 30, 2010 8:38 pm

Изпих своите текли една след друга, а когато прилключих войничет, както го нарече Елена, ми тикна чинийка с лимончета.
- Ти луд ли си? - попитах го. - И да си разваля вкуса от текилата? не, благодаря. - казах му и бутнах чинийката към Елена, която очевидно се наслъждаваше на вкуса им.
- Спокойно Деймън ще прибере Елена и ще си отиде в неговата стая.
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт

Елена Гилбърт


Брой мнения : 49
Join date : 25.08.2010
Местожителство : Лос Анджелис

Бар  "Силует" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Силует"   Бар  "Силует" EmptyПон Авг 30, 2010 8:43 pm

Засмях се.
-Почти ти повярвах,а и не знаеш къде е стаята ми-разхилих се и отпих още една текила и си взехо т лимончетата ан Деймън,а той се усмихна лукаво.
-Знаеш-предположих и му кимнах,е в училището се знаеше кой къде е .
Изпих още една текила.
-Тези трите са твой,преди Елена да прекоси границата си-засмях се и побутнах трите чаши с текила към Деймън,той нямаше проблем с това.
-Ще ми дадеш ли един фреш от пъпеш-заговорих на войничето и той се зае.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе

Деймън Салваторе


Брой мнения : 54
Birthday : 19.12.1991
Join date : 29.07.2010
Age : 32

Бар  "Силует" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Силует"   Бар  "Силует" EmptyПон Авг 30, 2010 8:52 pm

- Интересен обрат. - засмях се. - До сега на текила сега фрешчета. - засмях се отново и изпих трите текили, които ми беше дала.
- Барманче, дай ми напаво бутилката с текила и една голяма чаша. - казах му, а той явно усети, че няма друг избор и изпълни.
Пуснах две от лимончетата в голямата чаша и долях с текила до горе.
- Това е друго нещо. - отпих от чашата.
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт

Елена Гилбърт


Брой мнения : 49
Join date : 25.08.2010
Местожителство : Лос Анджелис

Бар  "Силует" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Силует"   Бар  "Силует" EmptyПон Авг 30, 2010 8:56 pm

-Така се губи тръпката на изпразнените чашки и да ги тряскаш по бара обърнати-направих му забележка и поех фреша си с усмивка,отпих бавно.
А Деймън ме погледна тъпо,добре ясно,на него не му беше за обърнатите чашки,а му беше за алкохолаа..
-Добре,добре-вигнах ръзе всякаш се предавах на полицията и той се засмя.
-Деймън мисля,че трябваше да се възползваш от предложението ми по-рано ,сега наистна ще се наложи да ме прибереш-разсмях се,не още не бях напълно нафиркана,но вече ми се замайваше главата.
Деймън се усмихна малко лукаво.
-Само да ме закараш Деймън,не говоря да ме сложиш да спя в стаята си-казах му итой се засмя още повече.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе

Деймън Салваторе


Брой мнения : 54
Birthday : 19.12.1991
Join date : 29.07.2010
Age : 32

Бар  "Силует" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Силует"   Бар  "Силует" EmptyПон Авг 30, 2010 9:08 pm

- Добре бе, защо всички ме имате за такъв женкар?!
- Ъъ, защото спиш с всичко, което мърда? - преположи Елена и се засмя.
- Хей, това ме обижда...мисля. - поклатих глава. - Имам предвид и животните мърада...може би трябваше да кажеш всичко, което е на два крака и без трети между тях. - кимнах замислено.
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт

Елена Гилбърт


Брой мнения : 49
Join date : 25.08.2010
Местожителство : Лос Анджелис

Бар  "Силует" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Силует"   Бар  "Силует" EmptyПон Авг 30, 2010 9:20 pm

Започнах да се смея,усещайки как текилата и водката си съдействат да ме накарат да мисля,мръснишки като Дейм.
-Така значи наистан се убиждаш,че те мислят за женкар-само като го казах и прихнах,той наистна ли?
-Аз лично ще спра да го мисля само като си хванеш някоя мацка и я задържиш повече от седмица,разбира се без да спиш с други,дори ибез да флиртуваш-той се намръщи.
-Виждаш и,за това си женкар-засмях се.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе

Деймън Салваторе


Брой мнения : 54
Birthday : 19.12.1991
Join date : 29.07.2010
Age : 32

Бар  "Силует" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Силует"   Бар  "Силует" EmptyПон Авг 30, 2010 9:23 pm

- Ама аз не се обиждам, че ми казват, че съм женкар. Дори си ми харесва, нали знаеш израза "Мъжете с много жени са велики, а жените с много мъже са курви"...както и да е, беше малко извън темата. - поклатих глава.
- Не обичам като казват "спиш с всичко, което мърда", защото не е така...има и грозни жени с тях не бих правил секс...или с дебели.
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт

Елена Гилбърт


Брой мнения : 49
Join date : 25.08.2010
Местожителство : Лос Анджелис

Бар  "Силует" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Силует"   Бар  "Силует" EmptyПон Авг 30, 2010 9:32 pm

-Голям си сексист-намръщих му се,но темата ми беше интересна.
-Ами някоя пищна мацка?-попитах го-всмисъл с малко повече килца,но пък добре надарена с закръглено дупе и нея ли ще изхъврлиш като мръсно коте?-попитах го и се засмяхдискретно.
Отпих от фреша си за да млъкна.
деймън като че ли се замисли за момент,но преди да заговори,аз се обърнах към войничето.
-Войниче дай ми още едни фреш,с каквото там решиш,само да не е от портокал-сока от портокал ми беше омръзнал вече,така че и фреш не ми се пиеше...
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе

Деймън Салваторе


Брой мнения : 54
Birthday : 19.12.1991
Join date : 29.07.2010
Age : 32

Бар  "Силует" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Силует"   Бар  "Силует" EmptyПон Авг 30, 2010 9:39 pm

- Ааа, чакай сега да се разберем. Аз кльощави мацки не обича. И определено има разлика между пищно и дебело. Така де трябва да си има дупенце, краченце това онова, но не и сланинки. - потръпнах.
- И да е леко нисичка, "джобно гадже". - засмях се. - Не сериозно, не съм чак такъв сексит, имам си вкус просто. Виж сега.... - завъртях я към танцорките.
- Тези там са кльощави, където да попнеш все ти ръби. - огледах се. - Тази там е много над нормата. - поклатих глава и продължих да оглеждам.
- Ето...момчето, което не е само и сега погледна на сам. Пищничка, има какво да видиш и пипнеш. - намигнах на момичето, а тя се изчерви и извърна поглед.
Огледах и Елена.
- И като теб, не си прекалено слаба...идеална. - свих рамене.
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт

Елена Гилбърт


Брой мнения : 49
Join date : 25.08.2010
Местожителство : Лос Анджелис

Бар  "Силует" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Силует"   Бар  "Силует" EmptyПон Авг 30, 2010 9:47 pm

Замислих се за момент,Това беше комплимент така ли?Е от устата на Деймън рядко се чуваха искренни комплименти и явно звучаха по този начин,защото това не беше наизусетн комплимент за свалки,а мозъка ми беше пълна каша,заради текилата и водката.
-Благодаря ти...предполагам-засмях се.
-Аз пък мразя това,че съм ниска-загворих му,не че ме беше питал-момчетата се чувстват като по-силни и се парвят на някакви закрилници и ме дразнят-като че ли го интересуваше Деймън..
-Знаеш ли,аз може би също съм секситка,никога не бих загледала мъж с шкембенце,прав си наистан отвърщава-представих си как се тресе и потръпнах.
А Деймън се засмя.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе

Деймън Салваторе


Брой мнения : 54
Birthday : 19.12.1991
Join date : 29.07.2010
Age : 32

Бар  "Силует" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Силует"   Бар  "Силует" EmptyПон Авг 30, 2010 10:28 pm

- Виждаш ли, имаме нещо общо. - засмях се. - Освен това не си ниска, много си си добре даже. - добавих, което май пак беше нещо като комплимент.
- Благодаря...отново, предполагам. - измънка Елена, а аз се засмях.
- Да, беше комлимент нищо че звучеше като свалка, както и предишното. - киманх леко няколко пъти.
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт

Елена Гилбърт


Брой мнения : 49
Join date : 25.08.2010
Местожителство : Лос Анджелис

Бар  "Силует" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Силует"   Бар  "Силует" EmptyВто Авг 31, 2010 3:05 am

-Не звучеше по-добре,всмисъл не звучеше като наизустена реплика на някой сваляч-засмях се,май се бях разговорила нещо.
Отпих от новия си фреш,който беше отвратителен!
-Ей,войниче-повиках го-какво по дяволите избра?-погледнах го тъпо.
-направих специален микс-отговори ми с някаква гейска усмивчица,погледнах го тъпо ип овдигнах едната си вежда.
-Въре има много лимон,видях че обичаш,праскова малко ягода и белтък..суров-усмихна се той всякаш ми беше предложил он онзи сладолед със златото вътре.
-Никога повече не го парви-протегнах се и го изипах на мивката на бара,която се падаше пред нас.
-Бейлис с лед-казах му.
Деймън ме наблюдаваше.
-Добре може би и в това си приличаме...малко,попринцип не лоша.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Бар  "Силует" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Силует"   Бар  "Силует" Empty

Върнете се в началото Go down
 
Бар "Силует"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Mysterious night school :: Градове :: Лос Анджелис-
Идете на: