Mysterious night school
Здравейте!
Добре дошли в първия Роул плей форум по двете поредици "Домът на Мрака" на П.С. Каст и Кристин Каст и "Паднали ангели" на Лорън Кейт.
За да използвате пълнокачествено форума ни,натиснете регистрация.След това си направете герой и преди да започнете играта ви молим да се запознаете с правилата!След това забавлението е гарантирано!
И приятно прекарване в "Мистеризното нощно училище" !!!

Mysterious night school

Първият РП форум в България съчетаващ ангели и вампири

ИндексPortalКалендарВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиРегистрирайте сеВход
Времето
Click for Лос Анджелис, California Forecast
Latest topics
» Героя на Алис Доун
Чет Дек 23, 2010 12:46 am by Алис Доун

» Нико Корели
Вто Ное 30, 2010 1:46 am by Jennifer Love Hewitt

» Роузмари-Серена Вероника Хатауей
Вто Ное 30, 2010 1:40 am by Jennifer Love Hewitt

» Aшли Торес
Нед Окт 17, 2010 9:35 pm by Jennifer Love Hewitt

» Нашите приятели
Нед Окт 17, 2010 5:22 am by Изабела ДеВил

» Съни Джанг
Пон Сеп 27, 2010 7:42 pm by Jennifer Love Hewitt

» Коридорите
Сря Сеп 22, 2010 8:41 pm by Елена Гилбърт

» Подписа или аватара
Сря Сеп 22, 2010 8:02 pm by Елена Гилбърт

» Фоае
Сря Сеп 22, 2010 7:01 am by Елена Гилбърт

Share | 

Лилавата полянка

Go down 
АвторСъобщение
Jennifer Love Hewitt
Висша жрица,преподавател по актьорско майсторство
Висша жрица,преподавател по актьорско майсторство

Брой мнения : 176
Birthday : 18.09.1985
Местожителство : Лос Анджелис

ПисанеЗаглавие: Лилавата полянка   Чет Юни 10, 2010 4:38 pm

Красива полянка,на която рядко можеше да срещнеш някого,но попринцип,не беше място,което учениците да не посещават.....

My body won't be with you all the time, but you'll always have my heart. I'm your warrior, remember?

Airy light of the moon
Mystery of the deep earth
Power of the flowing water
Warmth of the burning flame
In Nyx's name we call to thee...
Върнете се в началото Go down
http://mysteriousnightschoo.bulgarianforum.net
Елена Гилбърт

Брой мнения : 49

ПисанеЗаглавие: Re: Лилавата полянка   Чет Авг 26, 2010 3:45 am

Когато станах реших да излезна с Чари,за това и се оправих,взех
Чари със себе си и тръгнах навън.От двора се запътих към гората.Прекосих малко след началото и пуснахх Чари на лилавата полянка да се порадва,той почти не се виждаше измужду цветята,аз седнах на едно повалено дърво от скорошните бурий и го загледах с усмивка как щъка...
Деймън Салваторе

Брой мнения : 54
Birthday : 19.12.1991

ПисанеЗаглавие: Re: Лилавата полянка   Чет Авг 26, 2010 4:08 am

Минах през столовата да хапна и реших да се разходя малко с Чейс. Обожавах това куче, напомняше ми на огромен горд вълк, с буен нрав и собствено мнение. Всъщност се оказа, че имам много общо с кучето си.
Пуснах го от каишката и го оставих да потича на воля. Докато вървях след него гледайки го с усмивка забелязах Елена.
Приближих се иззад нея.
- Бу! - тя естествено не се изплаши, вместо това се обърна съвсем безинтересно към мен.
Елена Гилбърт

ПисанеЗаглавие: Re: Лилавата полянка   Чет Авг 26, 2010 4:19 am

-Какво правиш тук Деймън-попитах го и се намръщих леко.
Той се усмихна криво.
-Не отговори на въпроса ми-напомних му,не ми дзействаше с неговите чаровни усмивки тип "вкарай ме в леглото си".А държанието му "притежавам света" ме дразнеше тройно повече...
Докато измисли някой умен отговор,което очевидно му отнемаше време се загледах в Чарли,той играеше сд Чейс,те май за разлика от нас бяха приятели...
Деймън Салваторе

ПисанеЗаглавие: Re: Лилавата полянка   Чет Авг 26, 2010 4:47 am

Направих замислена физиономия.
- Последно като проверих мястото все още беше обществено. Разхождам Чейс, нищо повече. - свих рамене и седнах до нея на дървото. - Не вярвам да съм ти чак толкова лоша компания. - погледнах я и задържах леко арогантната си усмивка на лицето.
- Чейс, долу. - извиках в посока на кучетата, както се канеше да захапе на игра малкото бяло животно, направо щеше да го убие.
Чейс се стъписа и ме погледна, а след това сведе глава сякаш да ми се извини.
Елена Гилбърт

ПисанеЗаглавие: Re: Лилавата полянка   Чет Авг 26, 2010 5:00 am

-Както и да е-отговорих му без да се обръщам към него.Бях загледана в кучетата,Чейс очевидно обичаше стопанина си,е той към кучето си имаше много по-добро отношение токолкото към околните,е брат му понякога бе изключение...
Даниел бе доста по-мил и отзивчив от Деймън,не бях особено близка с нито един от тях,така и ми изнасяше.Деймън понякога можеше да ми напомни за Елена,която не трябваше да бъда...
-Чейс е страхотно куче-подех.
Деймън Салваторе

ПисанеЗаглавие: Re: Лилавата полянка   Чет Авг 26, 2010 3:28 pm

- Чейс е страхотно куче. - поправих я.
Продължих да гледам в Чейс, който в момента гонеше някакви птиченце, а кученцето на Ели тичаше след него.
- Какво си се нацупила така, бе? - попитах я, а тя ме погледна изпепеляващо.
Елена Гилбърт

ПисанеЗаглавие: Re: Лилавата полянка   Чет Авг 26, 2010 4:36 pm

-Не съм-жегнах се почти моментално.
А той се усмихна насреща ми,опитвайки се да бъде мил или поне така ми се стори.
Погледа ми отново се отправи към кучетата,Чейс вече си играеше с моето още по-минятюрно кученце,пред сибирското хъски на Деймън,но те изглежда не им пукаше и тичаха из полянката...
За един миг се обърнах към Деймън,защото осъзнавах,че погледа му е прикован в мен.
-Спри-казах му леко ядосана.
Деймън Салваторе

ПисанеЗаглавие: Re: Лилавата полянка   Пет Авг 27, 2010 6:50 pm

Засмях се и поклатих глава, а след това се обърнах напред. Днес нещо нямах особено настроение, нищо че бях излязал от вкъщи с голямо настроение.
- Добре спирам, просто си нямам друго занимание. - свх рамене. - Каква порода е плъхчето?
Елена Гилбърт

ПисанеЗаглавие: Re: Лилавата полянка   Пет Авг 27, 2010 7:00 pm

-Мини шпиц и не е плъх просто мини кученце-отговорих му,опитах се да го кажа студено и безразлично и успях,но после се засмях,наиситан бе много мъничко и пухкавко.
Деймън също се засмя и аз със скороста на светлината се върнах обратно на земята.
Изведнъж бях жадна,а аз не носехнищо със себе си,хвърлих едни поглед на Деймън и той също,е щях да изтърпя.
Деймън Салваторе

ПисанеЗаглавие: Re: Лилавата полянка   Нед Авг 29, 2010 3:01 pm

Погледа ми се върна на кучетата, коите небрежно подскачаха из високите треви и се заиграваха едно с друго игнорирайки факта, колко различни бяха по големина.
- Е...на мен ми прилича на плъхче. - казах след няколко секунди разцепвайки настаналата тишина с леко грубия с глас.
Засмях се, не че кучето не беше сладко, но тези малките определено не бяха мой тип.
Чейс изтича до мен държейки пръчка в устата си. Пусна я в ръката ми, а след това се наведе надолу оставяйки тежеста в задните си лапи. Изглежаше сякаш ми се покланя, а всъщност отдаваше чест и се извиняваше, ако нахалства с молбата за игра.
Добре го бях обучил.
- Дръж момче. - извиках и метнах пръчката на далече.
С изящни подскочи Чейс догони пръчката и я върна при мен. Прокарах ръка през козината му няколко пъти, а след това вдигнах муцуната му към лицето си.
- Добро куче. - усмихнах се и го целунах по главата. - Дръж. - добавих и отново метнах пръчката.

Последната промяна е направена от Деймън Салваторе на Нед Авг 29, 2010 8:52 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Елена Гилбърт

ПисанеЗаглавие: Re: Лилавата полянка   Нед Авг 29, 2010 6:15 pm

-Добре си го обучил и мисля,че току що станах свидетел на чувства,които мислех че не изпитваш-заговорих му.Той просто се усмихна арогантно всякаш ми казваше "има много неща,които не знаеш"
-Както и да е,много време и грижи си отделил на Чейс,личи си много е възпитан-усмихнах се в посока на Чейс,който се доближаваше със същата пръчка нищо,че преди по-малко от минута Деймън я бе запратил доста навътре в гората...
-Ще ми позволиш ли-попитах го,а той просто кимна.Чейс всякаш дочул разговора ни и спря пред мен,погледа му се заби в очите ми и подаде лапа,запознавахме ли се?
Деймън просто наблюдаваше докато аз хванах лапата и се здрависахме.Чак тогава кучето ми подаде пръчката,усетих че не застана съвсем невъзпитано да ме подуши,а го напарви дискретно,ето нещо,което бях научила и аз Чари,защото все пак той се уморяваше да тича,обичаше повече да си подаваме топка и да се старае да не вкарам гол,което само по себе си беше сложно,защото вратата беше между двете му минятюрни лапички..
Хвърлих пръчката,очудих Деймън акто тя се запрати също отвъд гората,но аз не бях новак,момичетата новаци нямаха такива сили,но падналите ангели...При мисълта потрепнах леко,отдавна не бях расъждавала за себе си.
Деймън Салваторе

ПисанеЗаглавие: Re: Лилавата полянка   Нед Авг 29, 2010 8:55 pm

- Всъщност убочението е лесно, когато кучето усеща чувствата ти. Ако се държиш агресивно с него по време на "уроците", никога няма да ти отвърща на заповедите. Чейс е умник, доста лесно го научих на това онова. - свих рамене.
- Чейс, тук момче. - повиках го и той веднага изтича при мен, но преди това пусна пръчката в краката на Елена, защото последно тя му я бе хвърлила.
- Седни. - наредих му и той го изпълни. - Дай лапа... - продължих и той вдигна едната си лапа. - Добро момче. - усмихнах се - Помоли се. - казах му, а той вдигна предните си лапи задържайки се на задните си.
- Браво момче. - похвалих го и го потупах по главата, а след това почесох зад ушите. - Хвърли му я... - погледнах Елена и кимнах към пръчката.
Елена Гилбърт

ПисанеЗаглавие: Re: Лилавата полянка   Нед Авг 29, 2010 9:16 pm

-Играе ли ти се още Чейс-попитах го,той застана пред мен.Гледаше ме право в очите.
-Хайде момче,дръж-запратих пръчката отонов към гората и той хукна към дебрите на гората и аз се засмях.Между мен и Деймън настана неловко мълчание докато Чейс се върне,явно темата ни беше "кучета".Чари се затича от някъде исе вдигна на лапички подпирайки се на краката ми,засмях се и го вдигнах в скута си.Деймън го наблюдаваше.Чари се обърна към него усетил погледа му,погледна го малко високомерно.Деймън протегна ръка към него.Той бавно игордо с изпънати крачета започна да върви от моя скут към този на Деймън.Подаде лапа продължавайки да стои горделиво и Деймън се засмя тихо но пое лапичката му,която в неговите ръце изглеждаше още по-малка.
Деймън Салваторе

ПисанеЗаглавие: Re: Лилавата полянка   Нед Авг 29, 2010 9:20 pm

Засмях се.
- Каква умна малка мишка. - поклатих глава и прокарах ръка през пухкавата козина на главата му.
В същото време към нас се приближи Чейс и изръмжа срещу мишката. Застана леко на задните си лапи в типичната поза за нападение.
- Спокойно Чейс, долу момче. - казах му и портегнах ръка към него. - Малко е ревнив. - засмях се.
Елена Гилбърт

ПисанеЗаглавие: Re: Лилавата полянка   Нед Авг 29, 2010 9:30 pm

-Нормално,животните мразят да виждат стопанина си да гали други животни-засмях се тихо.
-Хайде Чари-той се обърна към мен,погледна към Деймън за довиждане и дойде в скута ми,насатни се удобно там,явно е беше изморил.
-Това беше капацитет му,сега е много изморен от играта-констатирах и се засмях,галейки бялата топчица в скута ми.
-Аз ще тръгвам,трябва да го оставя да поспи,ще се изненадаш,че го чуваш,а аз че го казвам,но беше ми пирятно Деймън-усмиханх се,станах.
-Ти на къде?-попитах го като и той стана.
-Разходката на Чейс също свърши.
-Добре,не си прави задни планове,можеш да дойдеш с мен,мисля да отида някъде из града-той се подсмихна.
-Казах,без задни планове-той прикри усмивка.Но аз не сдържах смеха си.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Лилавата полянка   

Лилавата полянка
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1