Mysterious night school
Здравейте!
Добре дошли в първия Роул плей форум по двете поредици "Домът на Мрака" на П.С. Каст и Кристин Каст и "Паднали ангели" на Лорън Кейт.
За да използвате пълнокачествено форума ни,натиснете регистрация.След това си направете герой и преди да започнете играта ви молим да се запознаете с правилата!След това забавлението е гарантирано!
И приятно прекарване в "Мистеризното нощно училище" !!!
Mysterious night school
Здравейте!
Добре дошли в първия Роул плей форум по двете поредици "Домът на Мрака" на П.С. Каст и Кристин Каст и "Паднали ангели" на Лорън Кейт.
За да използвате пълнокачествено форума ни,натиснете регистрация.След това си направете герой и преди да започнете играта ви молим да се запознаете с правилата!След това забавлението е гарантирано!
И приятно прекарване в "Мистеризното нощно училище" !!!
Mysterious night school
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterious night school

Първият РП форум в България съчетаващ ангели и вампири
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Времето
Click for Лос Анджелис, California Forecast
Latest topics
» Героя на Алис Доун
Фоае EmptyЧет Дек 23, 2010 12:46 am by Алис Доун

» Нико Корели
Фоае EmptyВто Ное 30, 2010 1:46 am by Jennifer Love Hewitt

» Роузмари-Серена Вероника Хатауей
Фоае EmptyВто Ное 30, 2010 1:40 am by Jennifer Love Hewitt

» Aшли Торес
Фоае EmptyНед Окт 17, 2010 9:35 pm by Jennifer Love Hewitt

» Нашите приятели
Фоае EmptyНед Окт 17, 2010 5:22 am by Изабела ДеВил

» Съни Джанг
Фоае EmptyПон Сеп 27, 2010 7:42 pm by Jennifer Love Hewitt

» Коридорите
Фоае EmptyСря Сеп 22, 2010 8:41 pm by Елена Гилбърт

» Подписа или аватара
Фоае EmptyСря Сеп 22, 2010 8:02 pm by Елена Гилбърт

» Фоае
Фоае EmptyСря Сеп 22, 2010 7:01 am by Елена Гилбърт


 

 Фоае

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Jennifer Love Hewitt
Висша жрица,преподавател по актьорско майсторство
Висша жрица,преподавател по актьорско майсторство
Jennifer Love Hewitt


Брой мнения : 176
Birthday : 18.09.1985
Join date : 07.06.2010
Age : 38
Местожителство : Лос Анджелис

Фоае Empty
ПисанеЗаглавие: Фоае   Фоае EmptyВто Авг 24, 2010 6:24 am

Фоае Sf_city_hall_entrance
Върнете се в началото Go down
https://mysteriousnightschoo.bulgarianforum.net
Jennifer Love Hewitt
Висша жрица,преподавател по актьорско майсторство
Висша жрица,преподавател по актьорско майсторство
Jennifer Love Hewitt


Брой мнения : 176
Birthday : 18.09.1985
Join date : 07.06.2010
Age : 38
Местожителство : Лос Анджелис

Фоае Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фоае   Фоае EmptyВто Авг 24, 2010 7:06 am

Озовах се във фоаето стиснала някаква папка,бях я взела от масата,дори не знаех какво има вътре,но така реших,че изглеждам по делова.
Антония се появи:
-Добро утро.
-Добро да е-усмихнах й се.
Антония бе нещо като наша секретарка.
-Ако искате влезте да закусите,аз ще изчакам госпожиците и ще ги препратя в столовата-усложливо предложи тя.
-Не, номного ти благодаря,отиди да закусиш ти-усмихнах й се отново и тя просто кимна и изчезна бързо,точно както се бе и появила.
Облегнех се леко на парапета на голямото стълбище и зачаках вратат да се отвори.
Върнете се в началото Go down
https://mysteriousnightschoo.bulgarianforum.net
Калиопа Хигинс

Калиопа Хигинс


Брой мнения : 9
Join date : 23.08.2010

Фоае Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фоае   Фоае EmptyВто Авг 24, 2010 7:51 am

Отново се връщах тук след години. Не знаех, че ще ми се случи отново, но и като се замисля, годините изобщо не бяха много. Обожавах това място и цялото послание, което носеше със себе си. Масивната сграда, която винаги бях чувствала и наричала свой дом. Уютността, топлината и закрилата, която лъхаше от този дом винаги сгряваше студената ми същност.
Въздъхнах.
Тих парещ звук, тънък като струйка дим.
Отворих масивната врата и пристъпих вътре. Веднага бях обляна от светлини, които ме накараха да премижа. Зениците ми за секунди бяха неприятно разцепени от яркостта и светлите тонове на красивото помещение.
Спрях се и отново онази тъкна въздишка се откъсна от устните ми. Вратата злокобно изскърца зад мен и се трясна, а тътена й оттекна в стените.
Отметнах тъмните си коси назад с типичен аристократичен жест, който показваше доза горделивост и респект. Пригладих роклята си и след това се огледах. Синити ми очи запрепускаха наоколо докато не се спрая на млада жена. Видимо доста притеснена, но по устните й бе плъзнала приветлива и топла усмивка.
Моите устни си останаха както винаги стиснати, а гирмасата каменна.
Тръгнах към момичето, а след мен оттекваше звука от колелцата на огромния куфар и допира на острите ми токове с пода.
- Здравейте. - гласа ми напевнно се извиси във въздуха с познатия гърлен тембър. - Калиопа Хигинс. - представих се.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе

Деймън Салваторе


Брой мнения : 54
Birthday : 19.12.1991
Join date : 29.07.2010
Age : 32

Фоае Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фоае   Фоае EmptyСря Сеп 22, 2010 5:16 am

Докато стигнем до Дома, Елена малко поизтрезня. Така де, тя не беше точно пияна, но й беше страшно забавно да се покаже през прозореца на колата и да пищи с пълно гърло "Джаронимо!". Не, че и на мен не ми беше забавно де, дори много само като я гледах колко е щастлива и нямаше начин да не се хиля.
- Добре, чакай дръж се за мен. - казах й и сложих едната й ръка около врата си, а с другата си ръка я хванах през кръста. - Вървиш ли? - попитах я, а тя ме погледна сякаш ми казваше, че върша ненужни неща и си е напълно наред.
- Шшт. - изшътках и се засмях.
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт

Елена Гилбърт


Брой мнения : 49
Join date : 25.08.2010
Местожителство : Лос Анджелис

Фоае Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фоае   Фоае EmptyСря Сеп 22, 2010 5:24 am

-Разбира се,че вървя като нова лада от 38 година-той се засмя,да едва ли е имало лада през 38 година,а може и да е имало.Не бях особено запозната с колите,годините,мощността и моделите.Аз едва различавах марките...
Опитах се да се отскубна от него.
-Хей,зарязах си обувките в колата ти-заговорих малко разсеяно като осъзнах защо ми е странно,да виждам стъпалата си.
Деймън се засмя силно.
-Виж ако ме пуснеш ще мога да ти докажа,че успешно мога да се придвижвам-той поклати глава,ама и аз по принцип бях инат,нямаше да се откажа,въпреки,че не бях физически в състояние да се боря с него.Не казвахче съм трезва като краставичка, само достатъчно за да вървя...на зиг-заг...
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе

Деймън Салваторе


Брой мнения : 54
Birthday : 19.12.1991
Join date : 29.07.2010
Age : 32

Фоае Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фоае   Фоае EmptyСря Сеп 22, 2010 5:29 am

Елена упорито не спираше да ме "моли" да я пусна, накрая го направих само да се посмея още малко. След първите няколко зиг-загови крачки гръмкия ми смях се разнесе с ехо из празното и лишено от живот фоае. Звучеше леко ръмжащо, чак сега забелязах тази подробност на смеха си.
След още няколко крачки вече я хванах, понеже стигнахме до стълбите, а там не исках да се изтърси. Не, че щеше да й стане нещо, но просто не исках да я гледам как се търкаля надолу по стълбите с възможностите на чувал с картофи.
- Стъпало. - напомних й още на пърово.
- Виждам. - озъби ми се тя, а аз се засмях.
Не й напомних за следващото и тя се препъна.
- Вече може ли да ти напомням или още ги виждаш? - засмях се.
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт

Елена Гилбърт


Брой мнения : 49
Join date : 25.08.2010
Местожителство : Лос Анджелис

Фоае Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фоае   Фоае EmptyСря Сеп 22, 2010 5:38 am

-В никакъв случай съвсем са ми изяснени.
-По дяволите,не се спънах настъпих се-скастрих го,но всъщност ми идеше да се расхиля.
Не знаех,че да се настъпиш бос себе си боли толкова.
Отидох зад него.Първи опит-неуспешен.Не се отказваме.Втори опит-неуспешен.
Трети опит-за малко да падна.
-Виж-Деймън ме обърна,аз да съм от горната страна,а той по-ниско.
-Скачай сега-смеха му се различаваше и в гласа,а после се разхили.
"Умно" помислих си.Първия опит беше успешен.
-Да ти напомням ли за стъпалата или си добре?-разкикотих се и се опитах да отскубна едната си ръка от неговата,но очевидно бе притеснен за сигурността ми дори и на неговия гръб,щом не ме пусна.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе

Деймън Салваторе


Брой мнения : 54
Birthday : 19.12.1991
Join date : 29.07.2010
Age : 32

Фоае Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фоае   Фоае EmptyСря Сеп 22, 2010 5:44 am

- О, много съм си добре даже. - казах й и се засмях, като се постарах да не я изпусна измежду бурния смях, който изкарах.
Изкачихме се по стълбите, а когато достигнахме площатката я пуснах да стъпе на пода. Следващото, което вдиях е Елена по задник на мраморния под и хилейки се по-изтерично и от хиена на цирк.
- Как успя да паднеш? - попитах я смеейки се гръмко. - Пуснах те да съпнеш, тук е гладко...
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт

Елена Гилбърт


Брой мнения : 49
Join date : 25.08.2010
Местожителство : Лос Анджелис

Фоае Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фоае   Фоае EmptyСря Сеп 22, 2010 5:52 am

Едвам му отговорих продължавах да се хиля през цялото време докато изричах думичките "не знам" сториха ми се нереално дълги.
Деймън ме вдигна и това само ме накара да си припомня как паднах назад и да се разсмя още по-силно.
-Хайде има още стълби.
Първи опит-нъц,втори-да бе.
-Кобилката ми е пораснала,слезни малко.
Засмях се,едва ли му беше забавно да му говоря,че е кобила...Отведе ме съвсем предпазливо до стълбите,през които се качихме и слезна две на долу.
-Ще играем на прескочи кобила-предложих.
-Елена не-чу се гласа му.Късно!
А не той ме хвана пфу,щях да стъпя чак на другата площадка долу,не може би щях да падна,но щях да прескоча стълбите,чакай как ме хвана?
-Нямаше да скоча наистина-замърморих осъзнавайки,че това си беше чиста проба лъжа,на която никой не би се вързал.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе

Деймън Салваторе


Брой мнения : 54
Birthday : 19.12.1991
Join date : 29.07.2010
Age : 32

Фоае Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фоае   Фоае EmptyСря Сеп 22, 2010 6:06 am

- Да бе, а аз не съм женкар. - извъртях очи и тръгна нагоре придържайки я да не се отрепе по стълбите. - Мама и тати не са ли те учили, че докато се качваш по стълбите, дори и пияна, трябва да си внимателна?! - попитах я.
Страшно глупав и излишен въпрос...смехотворен, но както и да е. Засмях се, а ръмжащия ми смях отово отекна като ехо в стените.
- Към стаята ти ли? - поптиах я, а тя ме погледна и се опита да докара някакъв лош поглед, но всъщност изглеждаше просто пиянски от типа "ти мене ооважаааш ли ме или не ме оважааш?". - Без задни мисли. - оточних с широка усмивка.
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт

Елена Гилбърт


Брой мнения : 49
Join date : 25.08.2010
Местожителство : Лос Анджелис

Фоае Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фоае   Фоае EmptyСря Сеп 22, 2010 7:01 am

-Ами да,към стаята ми направо-разсмях се отново.Качих се на верната си кобилка този път без опити да играя на прескочи кобилата,жалко щеше да е забавно.
-Знам,че нямаш задни мисли,пък и едва ли съм в състояние за секс-този довод ме накара само да се разсмея още повече.
Деймън също се засмя и продължи по стълбите към момичешките общежития.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Фоае Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фоае   Фоае Empty

Върнете се в началото Go down
 
Фоае
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Mysterious night school :: Училището "Дома на децата на ноща" :: Столова-
Идете на: