Mysterious night school
Здравейте!
Добре дошли в първия Роул плей форум по двете поредици "Домът на Мрака" на П.С. Каст и Кристин Каст и "Паднали ангели" на Лорън Кейт.
За да използвате пълнокачествено форума ни,натиснете регистрация.След това си направете герой и преди да започнете играта ви молим да се запознаете с правилата!След това забавлението е гарантирано!
И приятно прекарване в "Мистеризното нощно училище" !!!
Mysterious night school
Здравейте!
Добре дошли в първия Роул плей форум по двете поредици "Домът на Мрака" на П.С. Каст и Кристин Каст и "Паднали ангели" на Лорън Кейт.
За да използвате пълнокачествено форума ни,натиснете регистрация.След това си направете герой и преди да започнете играта ви молим да се запознаете с правилата!След това забавлението е гарантирано!
И приятно прекарване в "Мистеризното нощно училище" !!!
Mysterious night school
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterious night school

Първият РП форум в България съчетаващ ангели и вампири
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Времето
Click for Лос Анджелис, California Forecast
Latest topics
» Героя на Алис Доун
Столовата на учениците EmptyЧет Дек 23, 2010 12:46 am by Алис Доун

» Нико Корели
Столовата на учениците EmptyВто Ное 30, 2010 1:46 am by Jennifer Love Hewitt

» Роузмари-Серена Вероника Хатауей
Столовата на учениците EmptyВто Ное 30, 2010 1:40 am by Jennifer Love Hewitt

» Aшли Торес
Столовата на учениците EmptyНед Окт 17, 2010 9:35 pm by Jennifer Love Hewitt

» Нашите приятели
Столовата на учениците EmptyНед Окт 17, 2010 5:22 am by Изабела ДеВил

» Съни Джанг
Столовата на учениците EmptyПон Сеп 27, 2010 7:42 pm by Jennifer Love Hewitt

» Коридорите
Столовата на учениците EmptyСря Сеп 22, 2010 8:41 pm by Елена Гилбърт

» Подписа или аватара
Столовата на учениците EmptyСря Сеп 22, 2010 8:02 pm by Елена Гилбърт

» Фоае
Столовата на учениците EmptyСря Сеп 22, 2010 7:01 am by Елена Гилбърт


 

 Столовата на учениците

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Jennifer Love Hewitt
Висша жрица,преподавател по актьорско майсторство
Висша жрица,преподавател по актьорско майсторство
Jennifer Love Hewitt


Брой мнения : 176
Birthday : 18.09.1985
Join date : 07.06.2010
Age : 38
Местожителство : Лос Анджелис

Столовата на учениците Empty
ПисанеЗаглавие: Столовата на учениците   Столовата на учениците EmptyВто Авг 24, 2010 6:29 am

Столовата на учениците Nikko
Върнете се в началото Go down
https://mysteriousnightschoo.bulgarianforum.net
Катрин Пиърс

Катрин Пиърс


Брой мнения : 19
Birthday : 08.05.1993
Join date : 08.08.2010
Age : 31
Местожителство : Night school

Столовата на учениците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Столовата на учениците   Столовата на учениците EmptyВто Авг 24, 2010 9:52 pm

Днес нямахме часове и бях свободна. Мислех да отида до столовата,за да хапна нещо. Когато влязох нямаше много ученици. Взех си един сандвич и кола и седнах на една маса. Близо до моята маса стоеше Деймън-сам.Това бе рядко срещано събитие. Беше петокурсник и не го познавах лично. Не,че ми трябваше,помислих си. И без това се задява с всяко момиче,носеше му се слава на плейбой. Погледнах към него,но в този момент,той се обърна и видя,че го гледам. Бързо се обърнах на другата страна и отворих колата си.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе

Деймън Салваторе


Брой мнения : 54
Birthday : 19.12.1991
Join date : 29.07.2010
Age : 32

Столовата на учениците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Столовата на учениците   Столовата на учениците EmptyВто Авг 24, 2010 10:00 pm

Мразех скучните обеди, най-вече след поредната дълга нощ и 5 часовия сън. Чувствах се изненадващо бодър, а тук нямаше нищо интересно за вършене...пълна скука.
Забих се на една маса в столовата, с доволно голяма доза кафе и с мечтата да изпуша една цигара без някой да ме изпорти на Висшата или някой преподавател. Не виждах какъв им е проблема, нямаше да се разболея от рак или нещо подобно.
Въздъхнах и се огледах. Забелязах погледа на едно момиче близо до моята маса и радара ми веднага се задейства отбелязвайки я като възможна бъдеща изгора.
Изправих се и седнах на нейната маса подпирайки се с лакти и я погледнах с ясно сините си очи и традиционната леко арогантна усмивка.
- Честито. - казах й, а тя ме погледна въпросително. - Току що те избрах да ми правиш компания.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс

Катрин Пиърс


Брой мнения : 19
Birthday : 08.05.1993
Join date : 08.08.2010
Age : 31
Местожителство : Night school

Столовата на учениците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Столовата на учениците   Столовата на учениците EmptyВто Авг 24, 2010 10:09 pm

Деймън се премести на моята маса и ми се усмихна.Неговата запазена марка,помислих си. Една усмивка и едно намигване и всички момичета отиваха в леглото му. Е,имаше наистина красиви очи и много секси усмивка,но при мен не е познал.
- Честито.Току що те избрах да ми правиш компания.-каза ми той.
-А кой ти каза,че искам компанията ти?-подразних го и отвърнах на погледа му. Нямах нищо против да седне на масата ми(признавам,наистина беше готин),но исках още от самото начало да е ясно,че не съм като другите.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе

Деймън Салваторе


Брой мнения : 54
Birthday : 19.12.1991
Join date : 29.07.2010
Age : 32

Столовата на учениците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Столовата на учениците   Столовата на учениците EmptyВто Авг 24, 2010 10:20 pm

Свих рамене.
- Това е чест миличка, искаш или не я приемаш. - засмях се. - Просто не ми се седи сам, ти не си от момичетата, които бих свалил, така да се каже и реших, че ще си идеаната ми компания. - свих отново рамене и се усмихнах криво.

Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс

Катрин Пиърс


Брой мнения : 19
Birthday : 08.05.1993
Join date : 08.08.2010
Age : 31
Местожителство : Night school

Столовата на учениците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Столовата на учениците   Столовата на учениците EmptyВто Авг 24, 2010 10:29 pm

"Не си от момичетата,които бих свалил" колко мило,няма що помислих си.
-Е,щом нямам избор,предполагам трябва да те изтърпя,все някак-отвърнах му.
-Къде са твоите приятелки,по принцип не говориш с момичета,които не харесваш-казах му.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе

Деймън Салваторе


Брой мнения : 54
Birthday : 19.12.1991
Join date : 29.07.2010
Age : 32

Столовата на учениците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Столовата на учениците   Столовата на учениците EmptyВто Авг 24, 2010 10:33 pm

- О, да се разбрем. - поклатих глава. - Не, че не те харесвам, просто си личи, че не си от момичета, които си падат по еднодневните връзки. Уважавам това. - свих рамене и отпих от кафето си.
- Колкото до "приятелките ми", вероятно в момента създават клуб "Анти Деймън".

Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс

Катрин Пиърс


Брой мнения : 19
Birthday : 08.05.1993
Join date : 08.08.2010
Age : 31
Местожителство : Night school

Столовата на учениците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Столовата на учениците   Столовата на учениците EmptyВто Авг 24, 2010 10:41 pm

Явно забеляза,че думите му са ме засегнали,затова ми направи нещо като комплимент,предполагам. Беше трудно човек да разбере Деймън. Само той си знаеше какво му се върти в главата.
- Колкото до "приятелките ми", вероятно в момента създават клуб "Анти Деймън".
Засмях се. Брей,беше забавен.
–Не се и съмнявам-казах му-има ли въобще момиче в тази сграда,което още не спало с теб?-попитах. Е,като изключим възрастните вампири едва ли са останали много момичета,които не са се поддали на чара му.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе

Деймън Салваторе


Брой мнения : 54
Birthday : 19.12.1991
Join date : 29.07.2010
Age : 32

Столовата на учениците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Столовата на учениците   Столовата на учениците EmptyВто Авг 24, 2010 10:52 pm

- Има. - кимнах леко. - Едно от тях в момента седи пред мен. - намигнах й и се усмихнах отново криво.
Типичната свалячаска усмивка, която не слизаше от лицето ми почти никога...е понякога я менках с арогантната.
- Оу...не ти знам името! - казах след няколко секунди. - Е, как се казаш?
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс

Катрин Пиърс


Брой мнения : 19
Birthday : 08.05.1993
Join date : 08.08.2010
Age : 31
Местожителство : Night school

Столовата на учениците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Столовата на учениците   Столовата на учениците EmptyВто Авг 24, 2010 10:55 pm

-Имах предвид освен мен,но благодаря,че отбеляза-казах и също му се усмихнах-и да знаеш,че хубавите ти усмивки не минават при мен-казах и се подсмихнах.
- Оу...не ти знам името! Е, как се казаш?-попита ме Деймън.
-Катрин-отговорих му-можеш да ме наричаш Кат.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе

Деймън Салваторе


Брой мнения : 54
Birthday : 19.12.1991
Join date : 29.07.2010
Age : 32

Столовата на учениците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Столовата на учениците   Столовата на учениците EmptyВто Авг 24, 2010 11:12 pm

- Кат. - кимнах няколко пъти. - Или Кати? Кати-Кат? - засмях се.
Отновот отпих от кафето си и се изправих.
- Ей сега идвам. - намигнах й и отидох да си налея още кафе. Черното кафе без захар ми действаше най-добре.
При масата се сблъсках с Изи и се разбрахме да се видим по-късно тази вечер.
Върнах се при Кат и седнах на стола срещу нея.
- И така, кой курс си?
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс

Катрин Пиърс


Брой мнения : 19
Birthday : 08.05.1993
Join date : 08.08.2010
Age : 31
Местожителство : Night school

Столовата на учениците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Столовата на учениците   Столовата на учениците EmptyВто Авг 24, 2010 11:18 pm

"Кати-Кат".Засмях се,никой не ме наричаше така,но все пак това беше Деймън. Той винаги е оригинален.
- И така, кой курс си?-попита ме той.
-Четвърти-отговорих му. -А ти не прекаляваш ли с кафетата-казах и кимнах към чашата му.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе

Деймън Салваторе


Брой мнения : 54
Birthday : 19.12.1991
Join date : 29.07.2010
Age : 32

Столовата на учениците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Столовата на учениците   Столовата на учениците EmptyСря Авг 25, 2010 12:37 am

- Изобщо, не. - поклатих глава. - Всъщност ми е третото за днес, но аз по принцип прекалявам с много неща и това е едно от тях. - засмях се.
- Сега трябва да тръгвам, но някой път може да се засечем...случайно. - намигнах й и се изправих.
Обърнах си кафето набъро и излязох от столовата.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Столовата на учениците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Столовата на учениците   Столовата на учениците Empty

Върнете се в началото Go down
 
Столовата на учениците
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Столовата на учителите

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Mysterious night school :: Училището "Дома на децата на ноща" :: Столова-
Идете на: